SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
357 644 €
(4 258 € / m²)
Predaj
3+1
84 m²
Srima IX, Grad Vodice

miestnosti3+1
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

!!!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA !!!!! SRIMA – Na sprzedaż luksusowe mieszkanie na parterze z ogrodem, położone w spokojnej dzielnicy Srima, w doskonałej l...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaPodlažieOtvorený obývací priestorSprchovací kútDrevená podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloVýhľad

Parametre

Vlastníctvo:
Ostatné
Stav:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Vek ponuky: 192dní
Aktualizované: 66dní

Lokalita

Srima IX, Grad Vodice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka