SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
874 155 €
(8 487 € / m²)
Predaj
3+1
103 m²
Grad Umag

miestnosti3+1
plocha103 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe, velikom loggiom i direktnim pogledom na more pruža sofisticirano iskustvo stanovanja unutar ekskluzivnog...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Grad Umag
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir