Výpis ponúk
19
19
19
438 000 €
(6 441 € / m²)
Predaj
Atypický
68 m²
Alojzija Stepinca, Grad Split
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
68 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Na prodaju je stan površine 68 m², smješten na sedmom katu zgrade s ukupno devet katova, u atraktivnom dijelu Splita – Gripe.
Ovaj 2,5-sobni stan nud...
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Podlažie
Prirodzené svetlo
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
120dní
Aktualizované:
119dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Alojzija Stepinca, Grad Split
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.