SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
135 000 €
(4 219 € / m²)
Predaj
1+1
32 m²
Put Svetog Lovre, Grad Split

miestnosti1+1
plocha32 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na prodaju je stan površine 32 m² smješten u suterenu u mirnom dijelu splitske četvrti Mertojak. Ova nekretnina nudi funkcionalan prostor s jednom spa...

Ostatné
Vek ponuky: 239dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Put Svetog Lovre, Grad Split
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Imperium-immobiliare d.o.o

Antonio Duka