SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
280 000 €
(4 375 € / m²)
Predaj
3+1
64 m²
Grad Šibenik

miestnosti3+1
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže – Brodarica, Šibenik

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Grad Šibenik
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Joško Bašić