SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
426 000 €
(6 358 € / m²)
Predaj
3+1
67 m²
Grad Šibenik

miestnosti3+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

ŠIBENIK, BRODARICA – 2. red uz more, stan s terasom, NOVOGRADNJA!

Stan u 2. redu uz more, s terasom i pogledom – kombinacija koja pruža ugodan borava...

Ostatné
Vek ponuky: 26dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Grad Šibenik
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego