SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
838 000 €
(6 117 € / m²)
Predaj
4+1
137 m²
Grad Rovinj

miestnosti4+1
plocha137 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Kaiser Immobilien predstavlja luksuzan stan u Rovinju, smješten na drugom katu moderne zgrade s liftom, svega 200 metara od mora.

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Grad Rovinj
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ivana Gašparini