Výpis ponúk
2
2
45 000 €
(4 500 € / m²)
Predaj
1+1
10 m²
Grad Rovinj
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
10 m²
kúpeľne
Rovinj, Stari grad
U srcu rovinjskog Starog grada, na mikrolokaciji koja se rijetko pojavljuje na tržištu, prodaje se nekretnina diskretno smještena,...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
75dní
Aktualizované:
75dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Grad Rovinj
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.