SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
255 000 €
(3 984 € / m²)
Predaj
2+1
64 m²
Grad Rijeka

miestnosti2+1
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja ekskluzivan stan u samom centru Rijeke! Na svega minutu hoda od Korza, u jednoj od najtraženijih gradskih loka...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CASA BELLA NEKRETNINE

Lara Porobić