SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
176 000 €
(3 520 € / m²)
Predaj
3+1
50 m²
Grad Rijeka

miestnosti3+1
plocha50 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodaje se stan koji se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice. Svaki stan ima vlastiti ulaz sa stubišta.

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

JO-DA nekretnine d.o.o.

Nikolina Grgin Tomašev