SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
264 500 €
(4 133 € / m²)
Predaj
2+1
64 m²
Grad Rijeka

miestnosti2+1
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan u centru Rijeka, idealan za život ili investiciju. Stan je adaptiran 2025. godine, pri čemu su promijenjene sve ...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

JO-DA nekretnine d.o.o.

Nikolina Grgin Tomašev