SUPA24
600 000 €
(4 545 € / m²)
Predaj
6 a více
132 m²
Grad Rijeka

miestnosti6 a více
plocha132 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

RIJEKA, CENTAR- stan / poslovni prostor 92m2 + spremnik u potkrovlju 30m2 na izuzetno frekventnoj lokaciji

Posredujemo u prodaji je uređeni stan/ pos...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Patrik Hrštić