Výpis ponúk
11
11
11
247 000 €
(5 146 € / m²)
Predaj
2+1
48 m²
Grad Rijeka
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
48 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Na atraktivnoj i odlično povezanoj lokaciji u Rijeci na Donjoj Vežici, prodaje se kompletno adaptiran stan.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
8dní
Aktualizované:
8dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.