Výpis ponúk
20
20
20
350 000 €
(5 000 € / m²)
Predaj
2+1
70 m²
Grad Rijeka
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
70 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
RIJEKA, TURNIĆ - stan potpuno adaptiran 70m2, DB+1S, 2.kat s pogledom na more
Stan ukupne površine 70m2, nalazi se na 2.katu stambene zgrade, a sasto...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
14dní
Aktualizované:
13dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.