SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
420 000 €
(3 256 € / m²)
Predaj
3+1
129 m²
Grad Rijeka

miestnosti3+1
plocha129 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan s vlastitim bazenom u novogradnji na Drenovi, smješten u prizemlju i orijentiran prema jugu i zapadu, što ...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić