SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
224 000 €
(4 480 € / m²)
Predaj
3+1
50 m²
Grad Rijeka

miestnosti3+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja uređen i nedavno renoviran stan na Vojaku, smješten na 1. katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova, s p...

Ostatné
Vek ponuky: 97dní
Aktualizované: 26dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CASA BELLA NEKRETNINE

Dorian Vicić, mag.oec