SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
166 000 €
(1 694 € / m²)
Predaj
5+1
98 m²
Grad Rijeka

miestnosti5+1
plocha98 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

U ponudi je prostran i funkcionalan stan u samom centru grada, ukupne površine 98m². Stan se sastoji od pet soba, što ga čini idealnim za veću obitelj...

Ostatné
Vek ponuky: 111dní
Aktualizované: 41dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Millennium nekretnine exclusive

Vesna Radaković