SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
140 000 €
(2 917 € / m²)
Predaj
3+1
48 m²
Grad Rab

miestnosti3+1
plocha48 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodaje se prekrasan i funkcionalan dvosoban stan na 3. katu stambene zgrade, nadomak centru, a opet u mirnom okruženju. Stan je u cijelosti renoviran...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Grad Rab
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KONTO-IMMOBILIA

Konto Immobilia