SUPA24
136 000 €
(3 022 € / m²)
Predaj
2+1
45 m²
Ulica Komunal, Grad Pula

miestnosti2+1
plocha45 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Istra, Pula - prodaja kvalitetna novogradnja, blizina Pule!
U izgradnji je novi projekt s trideset stanova vrlo kvalitetne gradnje, u dvije zgrade po ...

electric, electric, floor
Vek ponuky: 502dní
Aktualizované: 501dní

Lokalita

Ulica Komunal, Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Elite nekretnine Rijeka

J