SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
176 289 €
(3 093 € / m²)
Predaj
3+1
57 m²
Grad Pula

miestnosti3+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan dvosoban stan unutar modernog arhitektonskog stambenog projekta predstavl...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović