Výpis ponúk
8
8
8
409 836 €
(4 225 € / m²)
Predaj
2+1
97 m²
Grad Pula
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
97 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula,
Lungo mare.
Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija j...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
3dní
Aktualizované:
3dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.