SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
169 000 €
(4 024 € / m²)
Predaj
2+1
42 m²
Grad Pula

miestnosti2+1
plocha42 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Na prodaju moderan i izuzetno funkcionalan 1S+DB stan od 41 m² u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Monvidal.

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CASA BELLA NEKRETNINE

Olja Skender