SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
456 085 €
(3 508 € / m²)
Predaj
2+kk
130 m²
Narodni trg, Grad Pula

miestnosti2+kk
plocha130 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ISTRIE, PULA - Luxusní byt v chytrém domě v centru 130m2! V centru města, v atraktivní lokalitě, nabízíme cca 20 luxusních bytů smart home o velikosti...

Parametre

Vygenerované z AI

Múdra zariadeniaDrevená podlahaDlažbaKuchynské spotrebičeSprchovací kútZabezpečenie

Nezariadený
Vek ponuky: 164dní
Aktualizované: 164dní

Lokalita

Narodni trg, Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić