SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
363 000 €
(3 103 € / m²)
Predaj
1+kk
117 m²
Narodni trg, Grad Pula

miestnosti1+kk
plocha117 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ISTRIE, PULA - Penthouse 117,75 m2 u moře! Představujeme vám novostavbu 8 bytových domů s celkem 32 byty ve velmi atraktivní lokalitě pouhých 300 m od...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaPodlažieOtvorený obývací priestorVaňaSprchovací kútSamostatné wcKuchynské spotrebičeZabezpečenieDrevená podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloVýhľad

Nezariadený
Vek ponuky: 165dní
Aktualizované: 165dní

Lokalita

Narodni trg, Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić