SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
259 000 €
(3 120 € / m²)
Predaj
3+kk
83 m²
Narodni trg, Grad Pula

miestnosti3+kk
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ISTRIE, PULA - Kompletně zrekonstruovaný byt v centru Prodává se moderní a plně zařízený byt v centru Puly, ve výborné lokalitě jen pár minut chůze od...

Nezariadený
Vek ponuky: 163dní
Aktualizované: 163dní

Lokalita

Narodni trg, Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić