Výpis ponúk
9
9
9
130 000 €
(4 643 € / m²)
Predaj
2+1
28 m²
Skalinada, Grad Poreč
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
28 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Poreč, Porat - Červar, stan 30 m2
Posredujemo u prodaji stana od 28,46 m2 koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade u Červar - Porat, u Poreču ud...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
362dní
Aktualizované:
88dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Skalinada, Grad Poreč
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.