SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
129 000 €
(3 794 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
Grad Pag

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodajemo apartman u strogom centru grada Paga, u blizini glavnog trga. Stan je uređen i spreman na korištenje te se sastoji od jedne spavaće sobe, ku...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Grad Pag
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

JO-DA nekretnine d.o.o.

Stjepan Vrsalović, mag.oec.