SUPA24
Terasa; výhľad
Kuchyňa; kuchynské spotrebiče, moderný štýl, prirodzené svetlo, po rekonštrukcii
Kuchyňa; moderný štýl, prirodzené svetlo
425 000 €
(3 602 € / m²)
Predaj
4+1
118 m²
Grad Opatija

miestnosti4+1
plocha118 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

OPATIJA, POBRI - Prodaja dizajnerski uređenog stana s panoramskim pogledom na more

U ekskluzivnoj DUX ponudi na svega pet minuta vožnje od strogog c...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadOtvorený obývací priestorPo rekonštrukcii

Ostatné
Vek ponuky: 74dní
Aktualizované: 73dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Iv Marić