SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
1 350 000 €
(10 714 € / m²)
Predaj
3+kk
126 m²
Nova cesta, Grad Opatija

miestnosti3+kk
plocha126 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

OPATIJA, CENTRUM - podkrovní byt s výhledem v novostavbě nad centrem Opatije Nabízíme exkluzivní byt A10 o velikosti 126,08 m2 v podkroví novostavby n...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorVýhľadPodlažie

Nezariadený
Vek ponuky: 162dní
Aktualizované: 162dní

Lokalita

Nova cesta, Grad Opatija
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić