SUPA24
Balkón; výhľad
Terasa; prirodzené svetlo, výhľad
Terasa
995 000 €
(7 107 € / m²)
Predaj
3+1
140 m²
Grad Opatija

miestnosti3+1
plocha140 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Elegant Three-Bedroom Apartment with Sea View in Opatija Villa - Very Central Location!For sale is a three-bedroom apartment with a living room locate...

Ostatné
Vek ponuky: 201dní
Aktualizované: 58dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz