SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
194 000 €
(5 543 € / m²)
Predaj
2+1
35 m²
Grad Novigrad

miestnosti2+1
plocha35 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Kaiser Immobilien predstavlja moderan jednosoban stan s dnevnim boravkom od 35 m2, na traženoj lokaciji u Novigradu udaljen od mora samo 1000 m.

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Grad Novigrad
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Dean Cerovac