SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
341 900 €
(3 757 € / m²)
Predaj
3+1
91 m²
Pelini, Grad Kastav

miestnosti3+1
plocha91 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Kastvu, u okviru kvalitetne novogradnje koja obuhvaća četiri moderne zgrade, prodaje se stan u prizemlju četvrte zg...

Ostatné
Vek ponuky: 307dní
Aktualizované: 173dní

Lokalita

Pelini, Grad Kastav
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Millennium nekretnine exclusive

Anton Vučinović