SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
351 114 €
(3 053 € / m²)
Predaj
4+1
115 m²
Grad Jastrebarsko

miestnosti4+1
plocha115 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

ZGRADA 5, STAN 21

Prodaje se kuća u nizu s vrtom, ukupne površine 115,03 m², u srcu Jastrebarskog. U naravi su to dvoetažni stanovi s vrtom i dva par...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 57dní

Lokalita

Grad Jastrebarsko
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Marina Jurkić