SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
239 000 €
(3 104 € / m²)
Predaj
3+1
77 m²
Grad Dugo Selo

miestnosti3+1
plocha77 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

PRIGORJE, DUGO SELO - Moderan trosoban stan s terasom u novogradnji S5

Prodaje se moderan trosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom i mirno...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Grad Dugo Selo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Mirna Lukić