SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
209 000 €
(3 667 € / m²)
Predaj
3+1
57 m²
Grad Crikvenica

miestnosti3+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

U mirnom i izuzetno traženom dijelu Crikvenica prodaje se iznimno uredan i funkcionalan stan površine 57,5 m², smješten u prizemlju kvalitetne višesta...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

JO-DA nekretnine d.o.o.

Vinko Matejčić, mag.oec