SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
629 900 €
(5 039 € / m²)
Predaj
4+1
125 m²
Grad Crikvenica

miestnosti4+1
plocha125 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na traženoj lokaciji u Dramlju, u neposrednoj blizini mora i uređene plaže, prodaje se stan u novogradnji smješten na 2. katu stambene zgrade. Udaljen...

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović