Výpis ponúk
10
10
10
154 500 €
(4 176 € / m²)
Predaj
2+1
37 m²
Grad Crikvenica
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
37 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Casa Bella iz ponude izdvaja renoviran 1S+DB apartman površine 33m2 i lođe od 4m2 u Crikvenici, smješten na odličnoj lokaciji, svega 400 m od mora.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
18dní
Aktualizované:
7dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Grad Crikvenica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.