SUPA24
Terasa; dlažba
Jedáleň; kuchynské spotrebiče, rustikálny štýl
Terasa
200 000 €
(3 448 € / m²)
Predaj
3+1
58 m²
Grad Crikvenica

miestnosti3+1
plocha58 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Casa Bella iz ponude izdvaja dva stana na mirnoj lokaciji u Crikvenica, svega 650 m od mora i plaže. Stanovi se nalaze jedan pored drugog u suterenu m...

Ostatné
Vek ponuky: 84dní
Aktualizované: 84dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CASA BELLA NEKRETNINE

Dario Jovanović, bacc.oec.