Výpis ponúk
7
7
7
230 000 €
(4 035 € / m²)
Predaj
2+1
57 m²
Grad Cres
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
57 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
OTOK CRES, MARTINŠĆICA - Moderan stan 150 m od mora
Na prodaju je moderno uređen stan u mirnom dijelu mjesta Martinšćica na otoku Cresu, udaljen sve...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Grad Cres
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.