Výpis ponúk
16
16
16
100 724 €
(2 098 € / m²)
Predaj
2+1
48 m²
Vojanova, Ústí nad Labem
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+1
plocha
48 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji byt 2+kk v klidné lokalitě Krásného Března - ul. Vojanova.
Bytová jednotka o 48,3 m2 se nachází v sedmém patře ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Panel
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
24dní
Aktualizované:
8dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Vojanova, Ústí nad Labem
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.