Výpis ponúk
16
16
16
135 461 €
(2 419 € / m²)
Predaj
2+1
56 m²
Souběžná, Teplice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+1
plocha
56 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Nabízíme k prodeji byt 2+kk o výměře 56 m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu v klidné části Teplic – Prosetice.
Byt je v družstevním v...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Družstevné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Zmiešaná
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
17dní
Aktualizované:
17dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Souběžná, Teplice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
REALMAN REALMAN
Ing. Radislav Babák - House ViP, s.r.o. - Praha 4
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
REALMAN REALMAN
Ing. Radislav Babák - House ViP, s.r.o. - Praha 4
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu