Výpis ponúk
15
15
15
481 092 €
(8 018 € / m²)
Predaj
2+1
60 m²
Pod Harfou, Praha 9
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+1
plocha
60 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Nabízíme Vám prodej krásného bytu 2+kk, o výměře 60 m2, s terasou o výměře 39,2 m2.
Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. NP novostavby z ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Novostavba
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Zmiešaná
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
6dní
Aktualizované:
6dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Pod Harfou, Praha 9
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
REALMAN REALMAN
Jana Skvirsky - House ViP, s.r.o. - Praha 4
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
REALMAN REALMAN
Jana Skvirsky - House ViP, s.r.o. - Praha 4
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu