Výpis ponúk
25
25
25
554 911 €
(7 301 € / m²)
Predaj
3+1
76 m²
Waltariho, Praha 9
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
3+1
plocha
76 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Představte si moderní bydlení ve skandinávském stylu pro náročné.
Takové je tohle světlé 3+kk na prodej v novostavbě z konce roku 2020.
Nachází se v...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Záhrada
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Novostavba
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Skeletová stavba
Vybavenie:
Čiastočne zariadený
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
14dní
Aktualizované:
1dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Waltariho, Praha 9
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Jakub Švestka
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Jakub Švestka