SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
285 847 €
(9 528 € / m²)
Predaj
1+kk
30 m²
Ondříčkova, Praha 3
Topovať

miestnosti1+kk
plocha30 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji zařízený světlý byt 1kk o rozloze 30 m2. Byt se nachází ve 4. patře citlivě zrekonstruovaného secesního domu s výtah...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Ondříčkova, Praha 3

Občianska vybavenosť

Home Sweet Home real s.r.o.

Richard Dobiaš