SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
563 550 €
(6 193 € / m²)
Predaj
3+kk
91 m²
Kadečkové, Praha 18
Topovať

miestnosti3+kk
plocha91 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Hledáte moderní, prostorný byt pro rodinu, se dvěma balkóny a velkou garáží, v klidném prostředí plném zeleně, a přesto skvěle dostupný do centra měst...

Ostatné
Vek ponuky: 12dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Kadečkové, Praha 18

Občianska vybavenosť

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Mgr. Veronika Nüsserová