SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
287 492 €
(5 529 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
Káranská, Praha 10
Topovať

miestnosti2+1
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavPo rekonštrukcii
suterénNie
terasaNie

Popis

Nabízíme k prodeji velmi příjemný a světlý družstevní byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 54,2 m² (užitná plocha 52,2 m²), který se nachází ve 4. na...

Nezariadený
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Káranská, Praha 10

Občianska vybavenosť

QARA s.r.o.

Adéla Dvořáková