Výpis ponúk
5
401 321 €
(6 689 € / m²)
Predaj
2+1
60 m²
Praha 10
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+1
plocha
60 m²
kúpeľne
REZERVOVÁNO!!!!
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Vršovice, který je určen k rekonstrukci dle představ nového majitele. Je...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Tehla
Vybavenie:
Nezariadený
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
48dní
Aktualizované:
26dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Praha 10
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Karel Hubáček
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Karel Hubáček
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu