Výpis ponúk
9
9
9
142 857 €
(4 329 € / m²)
Predaj
1+1
33 m²
Otvovice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
1+1
plocha
33 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 1+kk, umístěný ve 2. podlaží bytového domu v obci Otvovice.
Byt disponuje praktickým uspořádáním – obytný...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
3dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Otvovice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.