SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
151 703 €
(3 034 € / m²)
Predaj
2+1
50 m²
Františka Hajdy, Ostrava
Topovať

miestnosti2+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavPo rekonštrukcii
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodej bytu 2+1, na ul. F. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 50,5 m², nacházející se ...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Františka Hajdy, Ostrava
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.