SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
160 458 €
(3 086 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
Josefa Kotase, Ostrava
Topovať

miestnosti2+1
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavPo rekonštrukcii
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodej bytu 2+1, 52 m², 8NP/11NP, ul. Kotase, Ostrava – Hrabůvka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 52 m², situo...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Josefa Kotase, Ostrava
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

REALMAN REALMAN

Jelena Žvatorová - FAVORIT REAL s.r.o.